Banner

Young Professional Vacature

KAM Coördinator

Buren
€ 3000 - 4333
32 - 40 uur
2-5+ jaar ervaring
Full-time

We bieden

  • tot € 4.333,00,- per maand
  • 32 - 40 Uren per week
  • Fulltime dienstverband voor bepaalde tijd
  • Opleidingen via de VolkerWessels Academy
  • Lees verder voor de volledige voorwaarden

We vragen

  • 2-5 jaar werkervaring
  • Een mbo diploma
  • Lees verder voor de volledige voorwaarden

Waarom bij Gebr. Van Kessel

  • Aandacht voor jouw persoonlijke ontwikkeling
  • Werken met vakbekwame collega's

Jouw baan

Ons KAM-team is gevestigd op ons hoofdkantoor in Buren, maar dit betekent niet dat jij hier de hele dag zit. Je bent ook veel op pad om in contact te komen met je collega’s. Juist het feit dat je als team zichtbaar bent zorgt ervoor dat je zowel op kantoor- als projectlocaties werkzaam bent om een bijdrage te leveren aan niet alleen een lerende organisatie, maar ook een organisatie die altijd in beweging is en zichzelf wil verbeteren.

Het KAM-team bestaat met jou erbij uit 3 collega’s. Er heerst een open sfeer binnen het bedrijf. De lijnen zijn kort en je krijgt veel vrijheid. Gebr. Van Kessel bestaat uit diverse onderdelen die zijn verdeeld in het team. Onderling is er als team afstemming over de werkwijze om continuïteit en uniformiteit te waarborgen. Je komt te werken vanuit ons hoofdkantoor in Buren, maar zoals gezegd werk je ook deels op verschillende locaties en is er ook ruimte om thuis te werken.

Je geeft de eerste dag introducties aan nieuwe medewerkers, zodat zij goed geïnformeerd zijn en veilig aan het werk kunnen. Ook kom je regelmatig op projecten voor adviesbezoeken en om met name werkvoorbereiders, uitvoerders en projectleiders te coachen en adviseren op het gebied van veiligheidszaken en hen te begeleiden en te coachen in onze groei in veiligheidsbewustzijn. De doelstelling daarin is helder, we willen minimaal trede 4 van de veiligheidsladder behouden.

Naast veiligheid is kwaliteitsborging een belangrijk onderdeel van je functie, denk hierbij aan de bewaking van alle normeringen (ISO, VCA en diverse beoordelingsrichtlijnen) en het implementeren, bewaken en bijhouden van verschillende procedures, waaronder ongevalsonderzoeken, toolboxmeetings en managementrapportages. Ook het uitvoeren van interne audits en het begeleiden van externe audits zoals VCA, ISO, en de Safety Culture Ladder hoort bij jouw taken. Op milieugebied houd jij je bezig met milieuregistraties en opvolging van milieu-incidenten.

Jouw kwaliteiten

Als persoon ben je communicatief vaardig en gewend om als stakeholder met verschillende collega’s te spreken en als sparringpartner te fungeren. Daarnaast vind je het leuk om juist ook met de bedrijfsmatige kant bezig te zijn waarbij je ons bedrijf en de bedrijfsprocessen effectiever en efficiënter maakt.

Verder:

  • Heb je een afgeronde HBO-opleiding met als richting Integrale Veiligheidskunde of Middelbare Veiligheidskunde (of ben je bereid dit te halen);

  • Heb je kennis op het gebied van kwaliteit, arbo, milieu en veiligheid;

  • Ben je bij voorkeur fulltime (40 uur) beschikbaar, 32 uur is bespreekbaar.

  • Heb je systeemkennis ten aanzien van ISO 9001, ISO 14001, VCA;

  • Is kennis van diverse BRL's in de GWW een pré, evenals kennis van bodemverontreinigingen. Hiervoor kunnen we je verder bijscholen.

Wat bieden wij jou

Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden conform CAO Gebr. Van Kessel. Bovendien investeren we graag in jouw persoonlijke ontwikkeling en hebben wij veelzijdige loopbaanmogelijkheden binnen Gebr. Van Kessel en het VolkerWessels-concern. Als KAM-Coördinator bieden wij je;

  • Een hybride functie met standplaats Buren

  • Een fulltime salaris tot €4000,- bruto per 4 weken uitbetaald in 13 periodes

  • Gezien onze duurzame missie krijg je van ons een elektrische auto, met laadpas voor heel Europa.

  • 25 vakantiedagen en 16 roostervrije dagen vanuit de CAO Gebr. Van Kessel.

  • Een goed pensioen bij BPL pensioen.

  • De mogelijkheid tot persoonlijke groei met een gedegen begeleiding, waarbij ondernemerschap de ruimte krijgt.

  • De kans om onderdeel van een bedrijf te zijn waar we aan mooie baanbrekende projecten werken waar jij een belangrijke rol in speelt.

Ons bedrijf

Gebr. Van Kessel is een moderne bouwonderneming met ruim 500 collega’s en een brok aan ervaring op het gebied van civiele techniek. Wij werken dagelijks samen met onze opdrachtgevers aan een leefbaar en bereikbaar Nederland. Ons werkgebied is verrassend veelzijdig en omvat de disciplines: wegenbouw, civiele techniek en cultuurtechniek, de aanleg van sportvelden en atletiek-/golfbanen, dak-/gevelgroen, terreininrichtingen, beton- en spooronderhoud, betonreparaties, voegovergangen, bronbemaling en horizontale en verticale drainage en versnelde consolidatie (IFCO). Wij werken aan de meest uiteenlopende projecten. Wij ontwikkelen, ontwerpen, adviseren, realiseren, produceren en beheren en zijn daarbij net zo trots op de kleinschalige en/of lokale projecten als de grootschalige complexe projecten. Sinds 2001 zijn wij onderdeel van VolkerWessels en daarmee een dochteronderneming van KWS.

Veelgestelde vragen over VolkerWessels

Ontdek wat je kunt verwachten als starter bij VolkerWessels

Bij VolkerWessels begint het sollicitatieproces met het indienen van je sollicitatie via onze website. Binnen enkele werkdagen neemt een recruiter contact met je op om je sollicitatie te bespreken. Afhankelijk van de functie volgen er één of meerdere gesprekken, eventueel aangevuld met een assessment of proefdag. We streven ernaar om het proces efficiënt te laten verlopen, zodat je snel duidelijkheid hebt over de vervolgstappen.

De invulling van je werkdag hangt af van je functie en de werkmaatschappij waarvoor je werkt. Als leerling monteur bij VolkerWessels Telecom ga je bijvoorbeeld vier dagen per week op pad met een ervaren monteur om praktijkervaring op te doen, en één dag per week volg je theorielessen op onze bedrijfsschool. In andere functies werk je mogelijk aan diverse projecten, zowel zelfstandig als in teamverband, waarbij je verantwoordelijk bent voor taken zoals het oplossen van storingen, uitvoeren van installaties of het beheren van productieprocessen.

Als starter krijg je bij VolkerWessels begeleiding van ervaren collega's en mentoren. We bieden uitgebreide inwerktrajecten en opleidingstrajecten aan via onze eigen academies, zoals de VolkerWessels Infra Academy. Hier leer je door te doen, met ondersteuning van professionele trainingen en cursussen, zodat je de ruimte krijgt om fouten te maken en te leren.

Het startsalaris varieert per functie en ervaring. Als leerling monteur bij VolkerWessels Telecom begin je met een startsalaris van €2.300 bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Na het behalen van je opleiding en het opdoen van ervaring kun je doorgroeien in functie en salaris.

VolkerWessels heeft vestigingen door heel Nederland, vaak goed bereikbaar met het openbaar vervoer, de fiets of de auto. Afhankelijk van je functie en locatie kun je in aanmerking komen voor een reiskostenvergoeding. De exacte regeling kan per werkmaatschappij verschillen, dus informeer hiernaar tijdens je sollicitatiegesprek.

Bij VolkerWessels heerst een cultuur van openheid en samenwerking. We moedigen medewerkers aan om vragen te stellen, feedback te geven en actief deel te nemen aan teamoverleggen. Leidinggevenden zijn benaderbaar en staan open voor suggesties, waardoor je je serieus genomen voelt en kunt bijdragen aan verbeteringen binnen het team.

Als starter begin je meestal met een tijdelijk contract, met uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren. VolkerWessels biedt aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve pensioenregeling, opleidingsbudgetten, collectieve zorgverzekeringen en, afhankelijk van de functie, een leaseauto of reiskostenvergoeding.

De werktijden variëren per functie en project. In veel functies werk je in dagdienst, maar afhankelijk van de werkzaamheden kunnen ook ploegendiensten of weekendwerk voorkomen. VolkerWessels hecht waarde aan een goede werk-privébalans en biedt, waar mogelijk, flexibiliteit in werktijden en de mogelijkheid tot parttime werken. Overwerk wordt conform de geldende cao's gecompenseerd.

Gerelateerde vacatures

Vacatures die je misschien ook interresant vind.