Bij SNS krijg je Als trainee veel vrijheid en verantwoordelijkheid

Merijn van Aartrijk is na zijn IT IT traineeship aan de slag gegaan als Business Modeller. In dit blog schrijft hij over zijn ervaringen en zijn carrière bij SNS Bank N.V.
Als trainee binnen het IT Talent programma van SNS Bank N.V. heb ik de kans gekregen om in anderhalf jaar heel veel van de organisatie te zien. Daarbij heb ik gewerkt in verschillende rollen: rapportage- en monitoring analist bij de datacenters van SNS, iOS en Android ontwikkelaar bij het Innovatielab en als systeem specialist voor één van de back-end systemen.
Het is een hele uitdaging om in slechts zes maanden tijd vertrouwd te raken binnen een rol, zeker omdat je naast je normale werkzaamheden ook nog veel trainingen volgt. Een erg leerzame tijd. Ik ben er dan ook zeker van dat het IT IT traineeship bij SNS Bank N.V. de perfecte start van mijn carrière is geweest.
Na het IT traineeship ben ik begonnen als Business Modeller bij de afdeling Financial Risk & Modelling. In deze functie kan ik mijn IT-ervaring combineren met het vakgebied waarin ik ben afgestudeerd. Net als tijdens het IT traineeship krijg ik in deze functie veel vrijheid en verantwoordelijkheid. Dit vind ik erg fijn en hierdoor heb ik ook echt het idee dat ik een verschil kan maken.
Mede door de informele werksfeer en het uitdagende werk heb ik het heel erg naar mijn zin bij SNS Bank N.V. Het leuke aan werken bij SNS Bank N.V. is dat je werkt voor verschillende merken, elk met een eigen karakter. Zo ben ik er trots op om voor SNS te werken, een bank waar ‘Heel Normaal’ het motto is. En bijvoorbeeld ook ASN die zich inzet voor een duurzame wereld. Daarnaast zijn we een relatief kleine organisatie waardoor we goed in kunnen spelen op nieuwe trends. Ik kijk daarom uit naar een mooie toekomst bij SNS Bank N.V.