
Werk jij graag in nauwe samenwerking met internationale leveranciers en distributeurs? Wil jij verantwoordelijk zijn voor het lanceren van nieuwe producten in jouw eigen markt? YSE zoekt 3 enthousiaste trainees die aan de slag gaan bij een wereldwijde leider in de FMCG-markt!
Jouw rol
Werk jij graag in nauwe samenwerking met internationale leveranciers en distributeurs? Wil jij verantwoordelijk zijn voor het lanceren van nieuwe producten in jouw eigen markt? YSE zoekt 3 enthousiaste trainees die aan de slag gaan bij een wereldwijde leider in de FMCG-markt!
Je eerste jaar bij YSE / Het ontwikkeltraject
Om maximaal te kunnen groeien volg jij ons éénjarig ontwikkelprogramma: de School of YSE. Dit is een intensief ontwikkelprogramma dat je samen met andere (young) Professionals volgt. Je besteed ongeveer om 10% van jouw tijd (gemiddeld 2 dagen per maand) aan professionele en persoonlijke ontwikkeling, bestaande uit 1-op-1 coaching over jouw ontwikkeling of uitdagingen op de opdracht, intervisies met jouw Talent Area en trainingen gericht op inhoud én skills! De kennis die je opdoet kun je meteen in de praktijk toepassen!
Jij…
-
Hebt een WO-bachelor en/of master op zak in bijvoorbeeld de richting van supplychain management, procurement, (technische) bedrijfskunde
-
Gaat resultaatgericht en gestructureerd te werk
-
Hebt analytisch vermogen; je bent een kei in het overzien van complexe situaties en het komen tot de beste oplossingen.
-
Bent flexibel en kunt onder druk functioneren
-
Samenwerken en stakeholdermanagement is jouw kracht
-
Kan goed schakelen en overweg met verschillende systemen
-
Bent communicatief sterk in het Nederlands en het Engels
-
Bent gedreven om een uitdagende carrière in de Supply Chain te hebben
-
Wilt jezelf maximaal ontwikkelen om succesvol te zijn bij de opdrachtgever en grijpt kansen met beide handen aan
Wij bieden
-
Een fulltime contract voor onbepaalde tijd
-
Een marktconform salaris. Ons startsalaris is € 2.650,-
-
Tijd om te ontspannen! Met 24 vakantiedagen, een vrije dag op je verjaardag en maandelijkse sportmomenten
-
Een NS Business Card, of indien nodig een leaseauto
-
Een laptop
-
Eenmalig 200 euro thuiswerkvergoeding
-
Persoonlijk ontwikkelingstraject gedurende het eerste jaar;
-
We hebben de intentie om jou na een jaar uit te laten stromen bij de klant, zodat je daar vast in dienst kunt gaan