Als TopTalent kan je via TalentCom na je afstuderen als consultant voor tijdelijke projecten aan de slag. Dit zijn vaak korte en intensieve opdrachten bij multinationals, het MKB of gemeenten, variërend van procesoptimalisatie, projectmanagement of onderzoek. TalentCom biedt jou een ideale manier om kennis te maken met verschillende disciplines en relevante werkervaring op te doen.
In de TalentPool zitten academische TopTalenten die zich in de eindfase van hun studie bevinden tot en met een jaar werkervaring. ‘TalentPoolers’ beschikken naast een bijzonder goed CV, eveneens over een hoog IQ, EQ, een sterke en breed ontwikkelde persoonlijkheid, een heldere motivatie en een groot groeipotentieel.
De selectie van CV's geschiedt op basis van de volgende criteria:
Ben jij een TopTalent? Meld je dan aan voor de Talentpool. Zodra wij een uitdagend project hebben waarmee jouw profiel matcht dan nemen wij direct contact met jou op. Ga voor meer informatie over projecten en de selectieprocedure naar www.talentcom.nl.
Het belangrijkste aan een traineeship vind ik: