|
|
|||||||||||||||||
| Terug |
Tell a friend
Inschrijving gesloten
|
Ben jij heel actief op Facebook, Twitter en Hyves? Dan hebben we voor jou misschien een hartstikke leuke stageplek!
Ben jij heel actief op Facebook, Twitter en/of Hyves? Ben je fan of follower van diverse merken en ‘like’ of ‘tweet’ je dingen waar je van houdt? Ben je creatief en houd je van schrijven? Dan hebben we voor jou misschien een hartstikke leuke stage ‘Social Media’ bij PostNL e-Commerce in Amsterdam!
PostNL e-Commerce heeft diverse eigen webwinkels gericht op consumenten, waarin duizenden producten verkrijgbaar zijn (variërend van kaarten en cadeaus, tot sieraden en zelfs fietsen). Voor deze webwinkels zijn we op zoek naar een enthousiaste stagiair(e) Social Media; op dit moment zijn al meer dan 50.000 mensen fan van onze webwinkels op Facebook, Twitter en Hyves.
Tijdens je stage leer je hoe je social media zo effectief mogelijk in kunt zetten om zowel consumenten als organisaties te bereiken. Je kijkt wat er gebeurt op fanpages en netwerken voor de webwinkels van PostNL, waaronder KaartWereld.nl, SJOPZE.NL, KadoWereld.nl en Try Now en helpt mee om deze social media kanalen verder te laten groeien. Je wordt actief betrokken bij de ontwikkeling van o.a. grootschalige Facebook campagnes, fanpagina’s en mobiele applicaties met designbureaus, maar bedenkt en schrijft ook berichten, ‘posts’ en acties voor diverse pagina’s. Ook kijk je naar hoe andere grote partijen social media inzetten. Aan het eind van je stage schrijf je een adviesrapport dat kan worden gebruikt in de social media strategie van PostNL e-Commerce.
PostNL is met bijna 60.000 medewerkers één van de grootste werkgevers van Nederland. De focus van ons bedrijf ligt op de markt van post, pakketten en e-commerce in Nederland, maar ook in Duitsland, Engeland en Italië. De keuze voor post, pakketten en e-commerce vloeit logisch voort uit onze activiteiten.
Er worden steeds meer goederen online besteld en daardoor zien we ons werk in de bezorging van pakketten, nationaal en internationaal, fors toenemen. Post is een belangrijke schakel voor e-commerce, in de vorm van direct marketing of huis-aan-huis reclame. Verder leggen we ons steeds meer toe op het direct ondersteunen van e-commerce, door kant-en-klare webwinkels aan te bieden, of de hele logistiek voor online retailers over te nemen. We zien ons bedrijf dan ook als een onmisbare schakel tussen de fysieke en online wereld. We hebben volop kansen om deze verder te ontwikkelen en daarin mee te groeien, nationaal en internationaal.
PostNL e-Commerce is gevestigd in een mooi grachtenpand in hartje Amsterdam. Op dit moment werken er ongeveer 40 jonge en enthousiaste mensen; de sfeer is informeel en als stagiair maak je onderdeel uit van het marketingteam dat verantwoordelijk is voor de marketing van alle PostNL webwinkels.
PostNL biedt en leuke en informele werkomgeving. Wij zijn een organisatie die volop en altijd in beweging is. Wij kennen een werkweek van 40 uur per week en bieden een stagevergoeding aan tussen de € 300,- en € 400,- bruto per maand, afhankelijk van het opleidingsniveau.
Deze stage geeft je een unieke kans om ervaring op te doen en een kijkje in de keuken te nemen bij één van de grootste particuliere werkgevers van Nederland waar een enorme reorganisatie plaats vindt.
De Stagiairs PostNL (STAP) – voor en door stagairs – geeft je stageperiode een extra dimensie. STAP-leden organiseren zelf activiteiten, met ondersteuning van HR en Young PostNL. Als lid van deze club maak je kennis met ons bedrijf, medestagairs en PostNL’ers. Een greep uit de activiteiten: meeloopavond in sorteercentrum en netwerkborrels met andere organisaties.
Wil je meer weten? Neem dan contact op met Diana van der Weele, telefoonnummer 088-868 78 28.
| Inschrijving gesloten |