|
|
|||||||||||||||
| Terug |
Tell a friend
Inschrijving gesloten
|
Mentos, Fruittella, Chupa Chups en niet te vergeten Mentos Gum. Je hebt ze vast allemaal al een keer geproefd. En niet alleen in Nederland, want je vindt onze snoepjes over de hele wereld. Wil je weten hoe we die miljoenen consumenten bereiken? En hoe we samenwerken met onze klanten? Hoe zou jij zelf het bedrijf managen? Ervaar en proef de dynamiek van een internationaal snoepbedrijf tijdens de Perfetti Van Melle Inhouse Dag.
Perfetti Van Melle Benelux maakt onderdeel uit van het internationale snoepbedrijf Perfetti Van Melle. Samen bedenken en maken we de lekkerste snoepjes en kauwgum. En we weten ze ook nog eens creatief te verpakken en in de markt te zetten. Dat maakt ons een succesvol bedrijf en een wereldspeler in snoep.
We hebben plaats voor 18 talenten, die op WO/HBO niveau (af-)studeren. Je bent een teamplayer, niet bang om nieuwe dingen te leren en in staat je zaken snel eigen te maken. Je beschikt over een gezonde dosis humor en creativiteit en hebt een pro-actieve, hands-on en zelfstandige instelling. Wat je studeert vinden we niet belangrijk, als je maar affiniteit hebt met de FMCG.
Een dag met volop input van onze professionals. Deze input gebruik je in de middag in een speciale FMCG game. Marketing, Trade Marketing, Sales, SCM, Export en Global Travel Retail. Het komt er allemaal in voor en jij kan laten zien hoe je met deze facetten uit de zakelijke wereld omgaat. Je moet samenwerken, communiceren, leidinggeven, onderhandelen, strategie bepalen en presenteren. Ben jij die dynamische student, die dit allemaal kan? Meld je dan nu aan.
Wij zoeken kandidaten voor traineeships en stages. Mocht je interesse hebben dan is de inhousedag zeker een moment om ons alvast beter te leren kennen. Per 30 juli opent de inschrijving.
"Op 13 oktober 2011 was ik uitgenodigd in Breda om een dagje te komen kijken bij Perfetti van Melle. Zelf wilde ik graag een kijkje nemen in de keuken van een FMCG bedrijf om mij te oriënteren op de arbeidsmarkt. De dag begon met presentaties van verschillende afdelingen en na de lunch was het tijd voor een FMCG Business game. De game was een leuke manier om te zien wat de verschillende functies echt inhouden. Tijdens de hele dag was er de mogelijkheid om met mensen een praatje te maken waardoor ik een goede indruk kreeg van de sfeer binnen het bedrijf. Deze dag deed mij besluiten om te solliciteren en zo heb ik net mijn stage bij Trade Marketing afgerond."
| Inschrijving gesloten |