|
|
|||||||||||||||||
| Terug |
Tell a friend
Inschrijving gesloten
|
Wil jij kennismaken met de absolute top in de advocatuur en in het bijzonder met Houthoff Buruma? Neem dan deel aan Houthoff Buruma The Game.
Het programma start om 14 uur en zal rond 17 uur zijn afgelopen. Uiteraard zorgen wij voor een afsluitende borrel!
Wil jij je aanmelden voor Experience The Game? Meld je dan nu aan! Wil jij zelf een winnend team samenstellen? Mail ons dan ook de gegevens van je teamgenoten.
Meld je voor 26 november aan! Let op! Er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.
In The Game ga je samen met een team aan de slag met een fictieve overname case met een ongekend realiteitsgehalte. Het betreft de overname van het innovatieve Nederlandse familiebedrijf ’t Hoen Marine & Offshore door het Chinesestaatsbedrijf China Mining & Marine (CMM).
Je hebt 90 minuten de tijd om tot de kern door te dringen en de deal te sluiten. Hierbij moet je zowel rekening houden met de belangen en doelstellingen van de cliënt als die van de aandeelhouders. Er moeten prioriteiten worden gesteld, gezamenlijke keuzes gemaakt worden en knopen worden doorgehakt.
Het is een race tegen de klok. De tijdsdruk is enorm!
| Inschrijving gesloten |