|
|
|||||||||||||
Je weet dat je het in je hebt om manager te worden. Maar welke organisatie past bij jou? Welke richting wil je op? En wat moet jij ontwikkelen om een goede manager te worden? Moeilijke vragen waar je misschien niet direct een antwoord op weet.
Het Multicompany Programma
Met het Multicompany Programma vind je in twee jaar tijd antwoorden op deze vragen en ga je heel gericht aan de slag met jouw persoonlijke ontwikkeling. Als management trainee in het Multicompany Programma volg je een uniek ontwikkelprogramma dat bestaat uit:
• Het uitvoeren van projecten bij verschillende organisaties. Zo maak je in korte tijd kennis met uiteenlopende rollen, bedrijfsculturen en vooral ook met jezelf.
• Een intensief opleidingsprogramma dat gericht is op het ontwikkelen van leiderschapscompetenties.
• Coaching tijdens de projecten en loopbaancoaching.
• Intervisie met collega trainees.
• Seminars en kennisavonden.
Na afronding van het traineeship ben je in staat om vol overtuiging voor een bedrijf en functie te kiezen die passen bij jouw persoonlijkheid, werkwijze en ambitie. En bovenal: hier ben je dan ook echt klaar voor.
Management trainees kunnen gedurende het hele jaar in het programma instromen.
Het management traineeship van ORMIT (Multicompany Programma) is een intensief ontwikkeltraject dat bestaat uit verschillende, op elkaar afgestemde onderdelen. Hierbij staan de ontwikkeling van leiderschapscompetenties én persoonlijke groei centraal.
Projecten
Uniek aan het Multicompany Programma is dat je tijdens je traineeship bij verschillende organisaties uitdagende projecten kunt uitvoeren. De projecten strekken zich uit over diverse disciplines en functies. Dit stelt je niet alleen in staat om veel over de bedrijven, functies en jezelf te leren, maar je kunt ook de theorie direct in de praktijk brengen.
Coaching
Tijdens het traineeship heb je een vaste coach: de Talent Development Manager. Hij of zij begeleidt jou tijdens de projecten, samen met een mentor bij de organisatie waar je op dat moment een opdracht doet. De Talent Development Manager is degene die je coacht op je leiderschapscompetenties. Naast deze reguliere coaching volg je ook een loopbaancoachtraject dat gericht is op de periode na je ORMIT programma.
Opleidingsprogramma
Het opleidingsprogramma is gericht op het ontwikkelen van vaardigheden en kennnis op het gebied van management en leiderschap. Hierbij komen onder meer aan de orde: de essentie van leiderschap, coachingvaardigheden, persoonlijke effectiviteit, projectmanagement, situationeel leidinggeven en verandermanagement. Dit alles wordt uiteraard steeds gekoppeld aan de ontwikkeling van persoonlijk leiderschap.
Intervisie
Een belangrijk onderdeel van het programma is het leren van elkaar. Dit gebeurt tijdens de gezamenlijke opleidingsdagen, maar ook door intervisie. Deze intervisie bijeenkomsten volg je met collega trainees, ongeveer 1 keer per maand.
Alle onderdelen van het ontwikkelprogramma zijn integraal met elkaar verbonden, zodat je als ORMIT’er een zeer steile leercurve doormaakt.
Een ORMIT’er is niet zomaar iemand. Bij ORMIT zijn we dan ook altijd op zoek naar kandidaten die nét dat beetje extra hebben. Kandidaten die naast flexibel, mensgericht, pragmatisch en extravert ook gedreven zijn om het beste uit zichzelf en hun carrière te halen. Voor het Multicompany Programma zoekt ORMIT kandidaten die voldoen aan de onder andere de volgende criteria:
Wij verwachten dat een trainee zijn/haar studie binnen een termijn van ca. 4-6 jaar afrondt, nadrukkelijk in combinatie met diverse bestuurlijke en andere nevenactiviteiten. Daarmee bewijst iemand een bepaalde (werk)druk aan te kunnen en over het juiste organisatorische en planningsvermogen te beschikken
Na elke stap go/ no go beslissing.
Geïnteresseerd? Druk dan op de button ‘Aanmelden’ en laat een brief met daarin je motivatie en ambitie, plus een uitgebreid curriculum vitae achter. Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.